Wirtualne portfolio i osobista marka Artura Wagnerowskiego → Kontakt

W czym mogę pomóc?

 BUDOWANIE WIZERUNKU

Po pierwsze: nawet jeśli nie budujesz swojego wizerunku – to go budujesz. Pomagam, doradzam jak konsekwentnie kreować spójny i świadomy wizerunek.

 

 STRATEGIA SPRZEDAŻY

Bez różnicy. Nie ma znaczenia czy sprzedasz milion produktów po złotówce, czy jeden produkt za milion złotych. To dwie różne strategie osiągnięcia celu. Tylko jedna z nich działa.

 IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Dlaczego pamiętamy piękno? Dlaczego mimo naszej woli jedne obrazy rejestrowane przez nasz mózg są zapamiętywane a inne nie? Ja sprawię żeby to Ciebie zapamiętano.

 

 STRONY INTERNETOWE

Pierwszą stronę internetową zbudowałem ponad 10 lat temu. Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Kiedyś posiadać swoją stronę to już było coś. Dzisiaj jest inaczej! Twoja strona internetowa musi pracować dla Ciebie.

 ZDJĘCIA PRODUKTOWE

Kocham zdjęcia. Wiem jak zrobić dobre zdjęcia produktowe, które jak dobry sprzedawca, przekona klienta do produktu. Jestem też cudotwórcą, magikiem, który ze zwyczajnego zdjęcia wyczaruje coś niezwykłego.

 FILMY PRODUKTOWE

Zamiast tysiąca słów. Jestem zdania, że nawet kilka sekund obrazu z dźwiękiem może opowiedzieć więcej niż kilka stron wiersza. Szybko tworzę niskobudżetowe materiały video na potrzeby internetu.

 

Top