Wirtualne portfolio i osobista marka Artura Wagnerowskiego → Kontakt

Pracują postronnie i bezstronnie – czyli biznes w 2012 roku bez własnej www.

Kwi 12 '12

Pracują postronnie i bezstronnie – czyli biznes w 2012 roku bez własnej www.

Właśnie jadę do jednej z dzierżoniowskich firm, zajmujących się szafami pod zabudowę. Pan w odpowiedzi na pytanie gdzie jest ich strona odpowiedział, że jest w budowie. Wczoraj za chiny nie mogłem znaleźć maila do niego. Chyba zostawię im ofertę.

No tak byłem i zostawiłem.  Właściciel się tłumaczył, że zamówień to mają dużo i że zawsze ktoś ich poleca – ja się pytam jak poleca jak mi też ktoś polecił go i miałem ogromne trudności żeby  cokolwiek mu wysłać w nocy na maila – bo przecież nie będę dzwonił. Może ja jestem jakiś inny, ale obawiam się ze tych innych będzie coraz więcej. Zobaczymy jak się współpraca ułoży, bo jak wjeżdżałem na teren firmy to obok banerów wisiała biała flaga ze strzałką “TANIO”… już się boję.

 

Czy można funkcjonować w tych czasach bez strony? – Tak!

 

Czy można nie funkcjonować w tych czasach ze stroną? – Tak!

 

Warto pomyśleć nad celem strony i wybrać najbardziej dopasowane narzędzie. Warto sprawdzić czy będzie działać z urządzeń przenośnych i czy można je rozbudować. Warto rozmawiać.

 

To też może Cię zainteresować

A Ty jakie masz zdanie?

Twój adres e-mail nie będzie udostępniany ani publikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

You must be logged in to post a comment

Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Swoją drogą po ponownym obejrzeniu już wiedziałem dlaczego na Peżota mówią potocznie pług. Tak w ogóle to reklama jest świetna. Sam pomysł połączenia jej z reklamą sprzed kilkunastu lat jest super. Z grafiki też się ktoś postarał. Plus, ale nie kupuję.
Samochody muszą jeździć a samoloty muszą latać!

Nie cierpię reklam Peugeota! Ale o tym za chwilę... Zacznę od historii, którą często przypominają mi moi klienci. Zaraz po...

Zamknij