Wirtualne portfolio i osobista marka Artura Wagnerowskiego → Kontakt

Polska – Czechy 2:1 – Znów nam wtłukli

Lip 17 '12

Polska – Czechy 2:1 – Znów nam wtłukli

Tym razem chodzi o kinematografię. Moje miasto Pieszyce organizuje już VIII raz z rzędu Plenerowy Festiwal Filmów. W tym roku będą filmy polski i czeski. Zgłosiłem się na ochotnika, żeby zrobić plakat do tej imprezy co można zobaczyć w moich realizacjach. Nie jest on oszałamiający, ale co można zrobić w 2 godziny… Ogólnie nie o tym chciałem mówić. Raz byłem na tym festiwalu na filmie “Włatcy móch” było sporo ludzi, ale bez tłumów piłem piwo, ogólnie fajnie się oglądało. Dobrze to wspominam – fajnie zorganizowana impreza. Czasy się zmieniły w tym roku nie będę mógł pooglądać. Postanowiłem obejrzeć filmy prezentowane na festiwalu.

 

Pierwszy to Polski “80 milionów”. Trudno – gruba promocja tego filmu nie zaciągnęła mnie do kina. Jeszcze nie oglądałem, ale czytałem pochlebne opinie – dziś wieczorem sam sprawdzę. Posądzicie mnie o zakładanie z góry wyniku, rasizm czesizm i inne takie – obejrzyjcie to pogadamy.

 

Drugim filmem – na niedzielę są “Wycieczkowicze” – tym razem to film z Czech lub jak kto woli “czeski film”.
Wyobrażałem sobie go jako czeskie “amerikan paj” – tzn., że taka komedia seksualno – wyśmiewawcza – ucząca. Czyli zaciągamy młodych ludzi do kina obiecując im fajne laski i gołe cycki, później, kiedy przychodzą to wyśmiewamy wszystkie poważne rzeczy, aby na samym koncu bohaterowie doznali olśnienia i nagle zmienili się w poczciwych szanujących siebie i innych nastolatków. Na mnie też to działa Wróć. Ja jako znawca kina musiałem obejrzeć ten film, żeby móc się wypowiedzieć. Cóż zapraszam do obejrzenia już w następny weekend w lasocinie.

Tutaj galeria z filmu:

[nggallery id=7]

To też może Cię zainteresować

A Ty jakie masz zdanie?

Twój adres e-mail nie będzie udostępniany ani publikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

You must be logged in to post a comment

Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Swoją drogą po ponownym obejrzeniu już wiedziałem dlaczego na Peżota mówią potocznie pług. Tak w ogóle to reklama jest świetna. Sam pomysł połączenia jej z reklamą sprzed kilkunastu lat jest super. Z grafiki też się ktoś postarał. Plus, ale nie kupuję.
Samochody muszą jeździć a samoloty muszą latać!

Nie cierpię reklam Peugeota! Ale o tym za chwilę... Zacznę od historii, którą często przypominają mi moi klienci. Zaraz po...

Zamknij