Wirtualne portfolio i osobista marka Artura Wagnerowskiego → Kontakt

Multimedialna strona dla profesjonalnej firmy zajmującej się Videofilmowaniem.

Sie 1 '12

Multimedialna strona dla profesjonalnej firmy zajmującej się Videofilmowaniem.

Poznałem Piotra Sokalskiego przed swoim weselem. Nie chcieliśmy z Moniką “wiejskiej” kasety, tylko coś na miarę czasów wówczas w najwyższej dostępnej jakości – czyli DVD. Fakt pamiątka została nam ładna. Ostatnio wszedłem na stronę zapoznanego Piotra, po zobaczeniu jego nowego (dla mnie) biura i doznałem szoku. Co to jest!? To już zaprzecza wszelkim standardom i nie mieści mi się w głowie, że potencjał takiej firmy jest niewykorzystany.

Przystąpiłem do działania. Spotkałem się z Piotrem, szybko zaczęliśmy mówić sobie po imieniu. Długo rozmawialiśmy o korzyściach posiadania nowoczesnej strony www. Jedynym problemem okazał się zbyt mały budżet. Po dłuższym namyśle zaproponowałem Przygotowanie strony za usługę videofilmowania i oboje zgodziliśmy się na to.

To też może Cię zainteresować

A Ty jakie masz zdanie?

Twój adres e-mail nie będzie udostępniany ani publikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

You must be logged in to post a comment

Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Swoją drogą po ponownym obejrzeniu już wiedziałem dlaczego na Peżota mówią potocznie pług. Tak w ogóle to reklama jest świetna. Sam pomysł połączenia jej z reklamą sprzed kilkunastu lat jest super. Z grafiki też się ktoś postarał. Plus, ale nie kupuję.
Samochody muszą jeździć a samoloty muszą latać!

Nie cierpię reklam Peugeota! Ale o tym za chwilę... Zacznę od historii, którą często przypominają mi moi klienci. Zaraz po...

Zamknij