Wirtualne portfolio i osobista marka Artura Wagnerowskiego → Kontakt

Tracę rozdzielczość czyli kto nie lubi gdy go chwalą.

Sie 31 '12

Tracę rozdzielczość czyli kto nie lubi gdy go chwalą.

Ten tydzień był szaleńczo-tępy tzn. nie był niemądry – raczej pracowity taki mój nowy neologizm. O szaleńczym tępie pracy świadczy mój zawalony ikonami  z kilku projektów pulpit, oraz wentylator na monitorze sic! Taka przypadłość trafiła się mojemu grzejtorowi albo monitopiecowi, bo po długiej pracy w wysokiej temperaturze tak się nagrzewa, że trzeba go chłodzić takim wentylatorkiem. Inaczej obraz skacze i myślisz że “rozdzielczość Ci pada” więc wyłączasz kompa i idziesz na kawe/energizera/magnez – wracasz patrzysz, że działa, że już nie skacze i myślisz sobie – no to moje oczy nawalają nie monitor się zepsuł.

Dziś dostałem wiele pochwał – nie nie od żony, ale od moich klientów. Wszystkim dziękuję. Jak się dziecko chwali to ono już nie będzie grzeczne – sprawdziłem na swoich “3 muszkieterach”. Tak samo będzie ze mną. Jutro wyjeżdżam i coś mi się zdaje, że jak wrócę to mnie “pochwalicie inaczej”. Cóż – takie przeczucie.

Po prostu nie będę mógł odbierać maili częściowo z tego, że nie będę dawał Austriakom zarobić zylion euro na internecie mimo, że mam “wagnerowskie” nazwisko. W ten weekend jadę z ekipą z DeemeeD na European Bike week w austriackiej miejscowości Faak am see (jak ja lubię oglądać ten kraj jak z makiety).

Będzie się działo – kto nie wierzy niech zobaczy galerię Huuura Elvis żyje.

[nggallery id=8]

 

Nie zmieniam tematu – tutaj pochwały!

“A tak ogólnie – co już CI pewnie mówiłam, ale serwis bardzo się podoba i Konrad jest bardzo zadowolony [tu był uśmiech] także kawał dobrej roboty [tu też był].”

Napisała Agnieszka – odpaliłem dla Capricorn fajny serwis tematyczny www.pl.capricorn.pl/ogrzewanie_plaszczyznowe/

Pomyślałem – sobie – kurcze jesteście zadowoleni z tego ze macie serwis nowocześniejszy technologicznie od poprzedniego. Ja wiem, że tak jest, ale wizualnie jest przestarzały taki jest fakt. Nie będę psuł tej radości bo kupę roboty pod kampanię i pozycjonowanie zostało zrobione.

“Poza tym jest projekt jest fantastyczny, bardzo nam się podoba.”

Napisała Pani Aleksandra

No to już dotarłem na szczyt – pomysłem – skoro zadowoliłem prezesa i były już tylko drobne poprawki to znaczy, że jestem “miszczem świata”. Pora podnieść stawki 🙂

 

To też może Cię zainteresować

A Ty jakie masz zdanie?

Twój adres e-mail nie będzie udostępniany ani publikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką *

You must be logged in to post a comment

Top
Przeczytaj poprzedni wpis:
Swoją drogą po ponownym obejrzeniu już wiedziałem dlaczego na Peżota mówią potocznie pług. Tak w ogóle to reklama jest świetna. Sam pomysł połączenia jej z reklamą sprzed kilkunastu lat jest super. Z grafiki też się ktoś postarał. Plus, ale nie kupuję.
Samochody muszą jeździć a samoloty muszą latać!

Nie cierpię reklam Peugeota! Ale o tym za chwilę... Zacznę od historii, którą często przypominają mi moi klienci. Zaraz po...

Zamknij